Revitalash

Marka RevitaLash® świętuje 13 urodziny na świecie, a już od 10 lat dostępna jest w Polsce. 

Twórcą marki jest firma Athena Cosmetics, z zespołem doktora Michaela Brinkenhoffa, która w 2006 roku stworzyła pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi, będącą przełomem w dziedzinie kosmetologii. Był to specjalny prezent dla chorej na raka piersi żony Gayle Brinkenhoff. RevitaLash stał się jedną z najbardziej znanych odżywek na świecie, a całą gamę innowacyjnych produktów marki pokochały miliony kobiet.

Efekty działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

Linię RevitaLash uzupełniają kolejne skuteczne i bezpieczne produkty do pielęgnacji brwi, włosów, kredki do oczu i brwi, tusz do rzęs, czy kolekcja szamponu i odżywki do włosów i stymulator wzrostu włosów w postaci pianki.

Ze względu na szczególną historię powstania tej niezwykłej marki firma zangażowana jest w akcje profilaktyczne walki z nowotworami piersi u kobiet. W Polsce 7 lat marki RevitaLash  to również 7 lat akcji profilaktyki raka piersi „Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi”, która jest prowadzona dzięki zaangażowaniu gabinetów medycyny estetycznej, kosmetycznych i spa. Pomysłodawczynią akcji jest Joanna Kostrzewska ambasadorka marki RevitaLash® i właścicielka firmy PLAZANET- wyłączny dystrybutor marki RevitaLash® w Polsce oraz Krystyna Wechmann – prezes Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”.Ambasadorkami akcji „Zdrowy nawyk, zdrowe piersi są: Bożena Dykiel, Olga Bończyk, Anna Samusionek, Magda Steczkowska, a także Katarzyna Figura, Anna Wendzikowska, Aleksandra Mikołajczyk, Ewa Wojciechowska, Paulina Holtz i Katarzyna Krupa.