Kwas hialuronowy

Neauvia Organic

Włoski kwas hialuronowy, produktu wypałniające i rewitalizujące.

Neauvia powstała w wyniku kooperacji duńsko-polsko-włoskiej Neauvia i została wprowadzona na rynek polski stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Cały czas rozwijana jest jej koncepcja i próby wzbogacenia o środek znieczulający. Obecnie linia Neauvia nie zawiera dodatku środka znieczulającego ( jest bez lidokainy). Kwas hialuronowy Neauvia jest produkowany w laboratorium we Włoszech, a kosmoceutyki w Szwajcarii.

Niektóre z preparatów, zarówno wypełniających jak i stosowanych do mezoterapii, wzbogacone zostały o aminokwasy i hydroksyapatyt wapnia, zapewniając świetny efekt jakościowy. 
Produkty stymulujące dodatkowo zawierają aminokwasy, glicynę i L-prolinę, niezbędne w procesie tworzenia kolagenu. PEG to polimer wykorzystywany w procesie sieciowania hydrożelu i w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych czynników stabilizujących (BDDE, DVS) nie prowadzi do powstania substancji wywołujących reakcje niepożądane.

Produkty Neauvia Organic

NEAUVIA ORGANIC INTENSE i NEAUVIA ORGANIC INTENSE MAN

Najwyższe dostępne stężenie kwasu hialuronowego – 28 mg/ml! Intense zapewnia naturalny efekt objętościowy. Dzięki specyficznym właściwościom reologicznym łatwo adaptuje się w tkankach, ułatwiając osiągnięcie pożądanych rezultatów. Intense polecany jest szczególnie do wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd nosowo-wargowych, modelowania policzków, podbródka i nosa oraz konturowania twarzy. Nie zawiera dodatku środka znieczulającego – lidokainy. Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA ORGANIC INTENSE LV

Stężenie kwasu w tym preparacie to 26 mg/ml. Pozyskiwany z Bacillus subtilis, sieciowany polimerem PEG, jego trójwymiarową strukturę uzyskano dzięki technice IPN. Preparat ten łatwo adaptuje w tkankach, długo utrzymuje efekt korekcyjny i polecany jest we wszystkich przypadkach głębokich ubytków tkankowych. Nie zawiera dodatku środka znieczulającego – lidokainy. Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA ORGANIC LIPS

Nowy produkt opracowany specjalnie z myślą o delikatnej okolicy ust, w którym stężenie kwasu hialuronowego to 24 mg/ml. Produkt idealnie nadaje się do powiększania, konturowania i nawilżania tej wrażliwej okolicy. Dzięki elastycznym łańcuchom polimerowym zapewnia odporność na naprężenia mechaniczne i pozostawia usta naturalne w dotyku. Nie zawiera dodatku środka znieczulającego. Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA ORGANIC STIMULATE

To unikalny produkt, który jako jedyny zapewnia zarówno doskonały efekt wypełnienia i długotrwałą biostymulację. W Organic Stimulate kwas hialuronowy na poziomie 26 mg/ml wzbogacono o 1% hydroksyapatyt wapnia – minerał, który, tak jak kwas hialuronowy, występuje naturalnie w ludzkim organizmie i w miejscu podania stymuluje produkcję kolagenu. Polecany wszędzie tam, gdzie oprócz wypełnienia liczymy na stymulacje i rewitalizacje, niezawodny w głębokich ubytkach skórnych zarówno policzków jak i bruzd nosowo-wargowych. Bez lidokainy. Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA ORGANIC RHEOLOGY

Nowy produkt z linii Neauvia, z kwasem hialuronowym w stężeniu 22 mg/ml i dodatkiem dwóch aminokwasów: glicyny i L-proliny, stanowiących główne komponenty produkcji kolagenu. Rheology służy do korygowania pierwszych oznak starzenia, drobnych i powierzchownych zmarszczek młodej lub wrażliwej i cienkiej skóry. Sprawdza się również w zabiegach odmładzania dłoni i korekcie zmarszczek palacza. Nie zawiera dodatku środka znieczulającego – lidokainy. Ampułkostrzykawka 1 ml.

NEAUVIA HYDRO DELUXE

Idealny preparat do mezoterapii. Stężenie kwasu hialuronowego to 18 mg/ml, a dodatek 0,01% hudroksyapatytu wapnia oraz aminokwasów glicyny i proliny zapewnia doskonałe połączenie nawilżenia i przebudowy kolagenowej skóry. Konieczne jest wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach co 3 tygodnie i zabiegu przypominającego po 6 miesiącach. Ampułkostrzykawka 5ml zapewnia optymalny efekt dal (?) okolicy twarz, szyi i dekoltu lud dłoni.

Wstecz