MINERAŁY W PĘDZLU SPF 50

SUNFORGETTABLE®TOTAL PROTECTION™SPF 50 to najbardziej rozpoznawalny produkt Colorscience.

Naturalne sypkie, pudrowe minerały, bezpieczna ochrona przeciwsłoneczna i  rekomendacja Amerykańskiego Skin Cancer Foundation.

Cena: 289,- PLN

SUNFORGETTABLE®TOTAL PROTECTION™SPF 50 to przeciwsłoneczny puder mineralny w pędzlu, który nie ma odpowiedników wśród kosmetyków mineralnych. Oczywiście dostępne są również sypkie pudry mineralne z ochroną przeciwsłoneczną SPF 20 i SPF 30.

Ten mineralny preparat jest wystarczająco delikatny by można go było stosować po zabiegach nieablacyjnych lub przy serii zabiegów laserowych. Dzięki temu pacjenci z gabinetu dermatologicznego mogą wrócić do codziennej aktywności uzyskując w szybki i prosty sposób efekt ładnej i zdrowej cery, przy jednoczesnym zapewnieniu ochrony i pielęgnacji.

ZALETY PRODUKTU

  • Łatwość nakładania (puder sam dozuje się do pędzla),
  • Natychmiastowa ochrona przeciwsłoneczna (nie trzeba odczekiwać 20 minut na rozpoczęcie działania),
  • Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy,
  • Bezpieczny dla każdego rodzaju skóry (także dla dzieci od 6 miesiąca życia).
  • Nie powoduje podrażnień. 

SUNFORGETTABLE®TOTAL PROTECTION™SPF 50 występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, zamknięty jest w samoczynnie dozującym pędzlu, co sprawia, że ten silnie wodoodporny, transparentny puder jest bardzo łatwy do nakładania rano i powtarzania aplikacji w ciągu dnia. Dzięki zawartości wysokiego filtra UVA/UVB (SPF50) gwarantuje skuteczną ochronę przed promieniowaniem słonecznym 

Formuła produktu jest wolna od sztucznych substancji barwiących i zapachowych, alkoholi, olei mineralnych i talku. Zawiera 100% zmikronizowanych, naturalnych minerałów. Kluczowe składniki aktywne:

Tlenek cynku  i dwutlenek tytanu - filtry mineralne, które chronią przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego.
Alga czerwona - chroni przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych. 

 

DLA KOGO

Skóra normalna, sucha, tłusta. Może być stosowany przez osoby o skórze wrażliwej, delikatnej. Polecany po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. 

SPOSÓB UŻYCIA

Nałożyć okrężnymi ruchami na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Powtarzać aplikację w ciągu dnia.

 

PEŁEN SKŁAD:

Titanium Dioxide 23,9%, Zinc Oxide 24,1% Red Seaweed Extract - Vital minerals to help firm & balance skin Składniki Nieaktywne: Mica, Dimethicone/Vinyl, Dimethicone Crosspolymer, Corallina Officinalis Extract, Methicone, Dimethicone, Calcium Silicate, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Sulfate, Laureth-4, Iron Oxides ( Cl77491, Cl 77492, Cl 77499). Składniki nieaktywne mogą się różnić w zależności od koloru pudru.

Wróć